Porównanie parametrów serwerów Web

abonament miesięczny
abonament roczny
pojemność serwera
miesięczny transfer
pojemność baz MySQL
ilość domen
ilość kont cPanel
overselling
wszystkie funkcje serwera Web
Reseller ONE
61,50 zł brutto
676,50 zł brutto
20GB
400GB
800MB
b. o.
b. o.
tak
tak
Reseller TWO
92,25 zł brutto
1014,75 zł brutto
40GB
600GB
1000MB
b. o.
b. o.
tak
tak
Reseller THREE
123,00 zł brutto
1353,00 zł brutto
80GB
800GB
1200MB
b. o.
b. o.
tak
tak

b. o. - bez ograniczeń

↓ pokaż więcej ↓

Uwagi dotyczące zakładania konta Reseller

Serwery Reseller zakładane są natychmiastowo, tak jak serwery Web, z tą różnicą, że funkcjonalność resellerska czyli panel WHM aktywowany jest przez naszego administratora dopiero po odnotowaniu przez nas wpłaty.

Dla kogo serwer Reseller?


Serwery Reseller wprowadziliśmy głównie z myślą o webmasterach, którzy projektując strony swoim Klientom będą teraz mogli zaoferować im kompleksowo usługi hostingowe pod swoją marką. Generalnie z tej oferty skorzystać może każdy, kto chce mieć możliwość samodzielnego zakładania serwerów wirtualnych o dowolnych pojemnościach i wielkościach transferu oraz innych parametrach jak konta email czy subdomeny - wszystko w obrębie przydzielonej powierzchni i w obrębie przydzielonego transferu.

Co umożliwia mi tzw. overselling?

Najlepiej wytłumaczyć to na prostym przykładzie. Mając serwer Reseller ONE o powierzchni 20GB nie oznacza wcale, że możesz założyć tylko 20 serwerów po 1GB pojemności każdy, ponieważ limit 20GB dotyczy faktycznej ilości danych zajmowanych przez serwery na Twoim koncie resellerskim. Z reguły Klienci nie zajmują całej przydzielonej im powierzchni serwera. Dlatego zakładając np., że średnio każdy Twój Klient zajmie na takim 1GB-towym serwerze połowę jego powierzchni, pozostanie Ci jeszcze 10GB wolnego miejsca. Także jak widzisz bazując na tym przykładzie możesz założyć/sprzedać spokojnie około 40 serwerów z limitem powierzchni 1GB.

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small