Pomoc
i
FAQ

Co muszę zrobić, by zaparkować swoją domenę na moim serwerze w Web Hosting Solutions?

W cPanel X3 jest narzędzie służące do parkowania domen - Zarządzanie domenami parkowanymi oraz Zarządzanie domenami dodanymi. Jeśli domena ma kierować na główny katalog serwera czyli public_html to użyj "Zarządzanie domenami parkowanymi". Jeśli chcesz by domena wskazywała na dowolny katalog wewnątrz public_html to użyj "Zarządzanie domenami dodanymi". Jeśli sobie nie poradzisz bądź coś pójdzie nie tak to po prostu prześlij do nas emaila z nazwą tej domeny, my wpiszemy ją do naszego DNSu i zaparkujemy na Twoim serwerze. Nazwy serwerów DNS, które musisz wpisać w firmie, w której zakupiłeś/aś domenę to ns1.whshost.com i ns2.whshost.com

< Wróć

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small