Pomoc
i
FAQ

Założyłem konto email. Czy jest możliwość korzystania z poczty przez przeglądarkę www - webmail?

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę www specjalny adres mający postać: http://twojadomena.pl/webmail Po jego wpisaniu pojawi się okienko do logowania, w którym wpisujesz jako nazwę użytkownika pełen adres email oraz hasło do tej skrzynki email. Zalogujesz się wtedy do Webmaila, w którym masz do wyboru trzy aplikacje do czytania i obsługi poczty przez www takie jak Roundcube, Horde i SquirrelMail. Ponadto logując się w ten sposób można samodzielnie zmienić hasło do swojej skrzynki a także poustawiać własne forwardery/aliasy. I na koniec jeszcze jedna sprawa, jeśli chcesz zalogować się do swojego głównego konta pocztowego to nie musisz logować się pełnym adresem email, wystarczy sam login taki jak używasz do cPanel X3.

< Wróć

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small