Pomoc
i
FAQ

Co muszę zrobić, by zaparkować swoją domenę na moim serwerze w Web Hosting Solutions?

W cPanel X3 jest narzędzie służące do parkowania domen - Zarządzanie domenami parkowanymi oraz Zarządzanie domenami dodanymi. Jeśli domena ma kierować na główny katalog serwera czyli public_html to użyj "Zarządzanie domenami parkowanymi". Jeśli chcesz by domena wskazywała na dowolny katalog wewnątrz public_html to użyj "Zarządzanie domenami dodanymi". Jeśli sobie nie poradzisz bądź coś pójdzie nie tak to po prostu prześlij do nas emaila z nazwą tej domeny, my wpiszemy ją do naszego DNSu i zaparkujemy na Twoim serwerze. Nazwy serwerów DNS, które musisz wpisać w firmie, w której zakupiłeś/aś domenę to ns1.whshost.com i ns2.whshost.com

Czytaj dalej
Pomoc
i
FAQ

Założyłem konto email. Czy jest możliwość korzystania z poczty przez przeglądarkę www - webmail?

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę www specjalny adres mający postać: http://twojadomena.pl/webmail Po jego wpisaniu pojawi się okienko do logowania, w którym wpisujesz jako nazwę użytkownika pełen adres email oraz hasło do tej skrzynki email. Zalogujesz się wtedy do Webmaila, w którym masz do wyboru trzy aplikacje do czytania i obsługi poczty przez www takie jak Roundcube, Horde i SquirrelMail. Ponadto logując się w ten sposób można samodzielnie zmienić hasło do swojej skrzynki a także poustawiać własne forwardery/aliasy. I na koniec jeszcze jedna sprawa, jeśli chcesz zalogować się do swojego głównego konta pocztowego to nie musisz logować się pełnym adresem email, wystarczy sam login taki jak używasz do cPanel X3.

Czytaj dalej
Pomoc
i
FAQ

Informacje dotyczące wersji PHP i możliwości zmiany ustawień PHP oraz inne przydatne informacje.

Na serwerze zainstalowane są równolegle trzy wersje PHP - wersja 5.2.x, 5.3.x i 5.4.x. Wersja PHP 5.3.x jest wersją domyślną. Aby przełączyć się na wersję PHP 5.2.x należy dodać do pliku .htaccess linijkę:

AddType application/x-httpd-php52 php

i analogicznie, by przełączyć interpreter PHP na wersję 5.4.x dodajemy linijkę:

Czytaj dalej

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small