Certyfikaty SSL RapidSSL

rapidssllogo

Wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zakupu certyfikatów SSL w atrakcyjnej cenie w abonamencie rocznym w wysokości 79,95zł brutto. W związku z przeprowadzoną niedawno zmianą serwera WWW wyposażonego natywnie w technologię SNI nie ma już konieczności posiadania i płacenia za dedykowany adres IP w celu instalacji certyfikatu SSL.

Certyfikat marki RapidSSL jest certyfikatem wydawanym przez oddzial znanej na świecie firmy GeoTrust. RapidSSL jest jednym z popularniejszych certyfikatów dostępnych dziś na rynku. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niskiej cenie i bezpieczeństwu jakie daje 256-bitowy klucz szyfrujący. Jest rozpoznawany przez 99% przeglądarek internetowych.

Certyfikat RapidSSL jest idealnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, którzy przetwarzają dane swoich Klientów w np. sklepach internetowych przyjmując zamówienia. Wasz Klient będzie spokojniejszy kiedy będzie wiedział, że dane które podaje przesyłane są do serwera bezpiecznym protokołem SSL i ich przechwycenie przez cyberprzestępców staje się znacznie utrudnione.

Jeśli chcesz sprawdzić jak Twoja domena będzie działać po zakupie i instalacji takiego certyfikatu, wystarczy że wejdziesz na https://pk.webhostingsolutions.pl

Należy pamiętać przy zamawianiu certyfikatu, że wystawiany jest on na konkretną nazwę domenową. Przykładowo zamawiajac certyfikat dla domeny jakasnazwa.pl oznacza, że certyfikat działał będzie prawidłowo dla https://jakasnazwa.pl a wpisanie https://www.jakasnazwa.pl spowoduje wyświetlenie ostrzeżenia o niezgodności certyfikatu lub błąd otwarcia strony.

Certyfikat zamówić możesz również dla dowolnej subdomeny np. ssl.twojadomena.pl, panel.twojadomena.pl itd.


Procedura zamawiania certyfikatu SSL

Wystarczy przesłać do nas email na adres info@webhostingsolutions.pl podając dokładną nazwę istniejącej domeny czy subdomeny, dla której ma zostać zainstalowany certyfikat SSL. Następnie należy opłacić certyfikat, w tytule przelewu wpisująć przykładowo "Opłata za certyfikat SSL dla nazwy jakas.domena.pl". Po otrzymaniu wpłaty zainstalujemy certyfikat i zwrotnie prześlemy emaila z informacją.

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small