23
listopad
2012

Aktualności - nowa strona webhostingsolutions.pl i nadchodzący Panel Klienta

Już od jakiegoś czasu pracujemy nad nowym systemem/panelem obsługi Klienta mającym zastąpić dotychczasowy, ostatnio zablokowany system S.O.K. Uruchomienie pierwszej wersji planujemy jeszcze w tym roku. Podstawowa funkcjonalność będzie taka sama jak w S.O.K. czyli podgląd na własne dane osobowe/firmowe oraz ich aktualizacja, przegląd wykupionych usług, informacje o terminach ważności usług.

Nową funkcjonalnością nadchodzącego systemu będzie możliwość podglądu i drukowania faktur VAT. Faktury VAT będziemy generować w formie elektronicznej z możliwością pobrania z Panelu Klienta. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy już wysyłać faktur VAT tradycyjną drogą pocztową, chyba że takie będzie specjalne życzenie Klienta.

W późniejszym czasie uruchomiona zostanie sekcja pomocy w Panelu Klienta, gdzie Klienci będą zgłaszać wszelkie problemy czy pytania dotyczące usług. Będzie to platforma do sprawnej komunikacji z Klientami.

Jednocześnie pracowaliśmy nad odświeżeniem naszej strony WWW. Zmieniliśmy logo, zintegrowaliśmy bloga, na którym zamieszczać będziemy aktualności oraz artykuły związane z użytkowaniem naszych usług.

Planujemy rozbudowę odświeżonej sekcji pomocy zamieszczając tam instrukcje na temat podstawowych czynności jak parkowanie domen, zakładanie kont pocztowych, konfiguracja programów pocztowych oraz FTP itp.

Ponadto w tym roku planujemy doinstalowanie PHP w wersji 5.4.x jako kolejnej - trzeciej - alternatywnej wersji PHP

< Wróć

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small