21
maj
2018

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest firma Web Hosting Solutions Dagmara Kaźmierska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 77a/9 zwaną dalej “WHS” lub “My”, która prowadzi działalność hostingową pod adresem www.webhostingsolutions.pl

Czytaj dalej
18
lipiec
2017

Aktualności - LiteSpeed Cache for WordPress.

Zainstalowaliśmy na serwerze LiteSpeed Cache for WordPress. To bardzo wydajny mechanizm cache'ujący dla WordPress i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

Czytaj dalej
08
sierpień
2016

Aktualności - przenosiny na nowe serwery fizyczne.

Informujemy, że od sierpnia sukcesywnie przenosimy serwery wirtualne naszych Klientów na nowe serwery fizyczne. W związku z tym nastąpią pewne zmiany dotyczące działania PHP, w szczególności jego konfiguracji, wyboru wersji itp na nowych serwerach. Poniżej opis tych zmian.

Czytaj dalej
05
grudzień
2015

Aktualności - PHP w wersji 7.0.x dostępne, Web Server Litespeed uaktualniony do wersji 5.0.x z obsługą SPDY

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 7.0.x. Dlaczego warto zainteresować się nową wersją PHP? Choćby dlatego, że w większości przypadków jest dwukrotnie szybsza niż poprzednie wersje 5.x

Czytaj dalej
02
sierpień
2015

Przywrócona funkcjonalność InnoDB serwera MySQL

W dniu dzisiejszym przywrócona została funkcjonalność InnoDB serwera MySQL.Czytaj dalej
02
lipiec
2015

Uaktualnione Fantastico F3

Uaktualniliśmy Fantastico F3, a w nim dostępnych ponad 600 skryptów PHP do szybkiej i łatwej instalacji.Czytaj dalej
22
maj
2014

Aktualności - PHP w wersji 5.6.x już dostępne z wygodną konfiguracją modułów i ustawień

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 5.6.x

Czytaj dalej
03
sierpień
2013

Aktualności - PHP w wersji 5.5.x już dostępne z wygodną konfiguracją modułów i ustawień

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 5.5.x

Ale to nie wszystko. W cPanel dodaliśmy funkcjonalność o nazwie "Select PHP version". Obecnie jest tam tylko wersja 5.5 do wyboru, ale planujemy dodać również 5.4 oraz 5.3

Czytaj dalej
23
grudzień
2012

Aktualności - zmiana dotycząca modułu PHP APC

Wczoraj otrzymaliśmy email od Klienta z informacją o losowym pojawianiu się błędu 503 na jego stronie. Błąd ten występuje zwykle podczas ataków na jakieś konto i oznacza osiągnięcie limitu jednocześnie działających procesów php, limitu pamięci itd. W tym przypadku błąd ten nie był spowodowany ani atakiem ani jakimkolwiek przekroczeniem zasobów serwera.

Czytaj dalej
09
grudzień
2012

Aktualności - zmiana serwera WWW

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od kilku Klientów zgłoszenia o zauważonych krótkotrwałych przerwach w działaniu serwera www. Potwierdzamy to, ponieważ takie przerwy występują wtedy gdy serwer www restartuje się w następstwie zakładania przez Klientów subdomen lub dodawania domen do serwera. Zakładając kilka subdomen pod rząd przerwa w działaniu serwera stawała się zauważalna. Jest to wada obecnego serwera www Apache. Ponieważ sprawa robi się drażniąca dla nas jak i naszych Klientów postanowiliśmy zmienić serwer www z Apache na Litespeed, który znacznie lepiej sprawuje się przy zakładaniu subdomen i dodawaniu domen. W ten sposób pozbędziemy się całkowicie wyżej wspomnianych przerw.

Czytaj dalej
26
listopad
2012

Aktualności - wersja PHP 5.4.x już dostępna.

Informujemy, że zainstalowana została alternatywna, najnowsza wersja PHP 5.4.x Aby skrypty php interpretowane były przez PHP 5.4.x wystarczy dodać linijkę

FCGIWrapper /usr/local/cpanel/cgi-sys/php54 .php

do pliku .htaccess w katalogu, w którym chcemy mieć obsługę skryptów przez wersję PHP 5.4.x

Czytaj dalej
23
listopad
2012

Aktualności - nowa strona webhostingsolutions.pl i nadchodzący Panel Klienta

Już od jakiegoś czasu pracujemy nad nowym systemem/panelem obsługi Klienta mającym zastąpić dotychczasowy, ostatnio zablokowany system S.O.K. Uruchomienie pierwszej wersji planujemy jeszcze w tym roku. Podstawowa funkcjonalność będzie taka sama jak w S.O.K. czyli podgląd na własne dane osobowe/firmowe oraz ich aktualizacja, przegląd wykupionych usług, informacje o terminach ważności usług.

Czytaj dalej
07
czerwiec
2012

Złośliwy kod w plikach lub podmienione pliki na serwerze – przyczyny, skutki, rozwiązania.

Ponieważ po raz kolejny otrzymałem od Klienta zapytanie typu “Dlaczego nie działa moja strona i wyświetla błędy? Do wczoraj strona działała poprawnie a dziś się nie wyświetla. Proszę o rozwiązanie problemu.”

Nie będę ukrywał, że takie stwierdzenie przez Klienta, że ten problem jest niby z naszej winy jest baaaaardzo irytujące.

Postanowiłem w końcu opisać ten problem, jego przyczynę, skutki i rozwiązanie bo pisanie po raz kolejny emaila wyjaśniającego całą sprawę zaczyna być czasochłonne a tego typu problemów od kilkunastu miesięcy jest kilka na miesiąc więc prościej będzie odesłać Klienta pod odpowiedni link w celu zaczerpnięcia wiedzy w tym temacie, być‡ może temat rozjaśni też sprawę innym czytelnikom mającym podobne problemy i uświadomi ich o zagrożeniach jakie czyhają w sieci.

Czytaj dalej
15
maj
2012

Jak radzić sobie ze SPAMem, który w ostatnim czasie dokucza naszym Klientom.

W ostatnim czasie otrzymujemy zgłoszenia emailowe i telefoniczne od naszych Klientów w sprawie zalewającego ich konta pocztowe spamu, gdzie w polu nadawcy widnieje adres email odbiorcy. Wielu z Was obawia się, że spam jest wysyłany z Waszych kont, a tak nie jest.

Spam wysyłany jest z zawirusowanych komputerów podłączonych do Internetu, a adresy emailowe nadawcy jak i odbiorcy generowane są przez wirusa automatycznie. Aby prześledzić skąd faktyczne wysłany został spam należy podglądnąć pełne nagłówki wiadomości email. Pełny nagłówek wiadomości ze spamem, które i ja otrzymuje wygląda tak:

Czytaj dalej
18
kwiecień
2012

Aktualności - "przeprowadzka" na własne serwery w Polsce.

Informujemy, że jesteśmy w trakcie przenoszenia kont z serwerów w USA na nasze serwery w Polsce. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub jeśli macie jakieś pytania prosimy pisać na admin@webhostingsolutions.pl

Czytaj dalej
21
styczeń
2012

Aktualności - zmiany w działaniu PHP.

Na serwerze zainstalowane zostały równolegle dwie wersje PHP - wersja 5.2.x oraz 5.3.x. Wersja PHP 5.3.x jest wersją domyślną. Dotyczy to Klientów, którzy otrzymali mailing wysłany 11 stycznia w sprawie aktualizacji PHP do wersji 5.3.x Druga połowa Klientów może spodziewać się emaila w tej sprawie w najbliższych dniach. Więcej informacji na tej stronie.

Czytaj dalej

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small