05
listopad
2018

UWAGA: Zmiana konta bankowego

Drodzy Klienci, zmieniliśmy nr konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat za usługi. Zmieniła się także firma, pod którą prowadzimy działalność marek DMK project oraz Web Hosting Solutions. Nowe dane:

limegreenlab
ul. Katowicka 77A/9
61-131 Poznań
mBank S.A.
Nr konta:
20114020040000310274696097

Czytaj dalej
21
maj
2018

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest firma limegreenlab Marcin Kędzia z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 77a/9 zwaną dalej “limegreenlab” lub “My”, która prowadzi działalność hostingową pod adresem www.webhostingsolutions.pl

Czytaj dalej
18
lipiec
2017

Aktualności - LiteSpeed Cache for WordPress.

Zainstalowaliśmy na serwerze LiteSpeed Cache for WordPress. To bardzo wydajny mechanizm cache'ujący dla WordPress i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

Czytaj dalej
08
sierpień
2016

Aktualności - przenosiny na nowe serwery fizyczne.

Informujemy, że od sierpnia sukcesywnie przenosimy serwery wirtualne naszych Klientów na nowe serwery fizyczne. W związku z tym nastąpią pewne zmiany dotyczące działania PHP, w szczególności jego konfiguracji, wyboru wersji itp na nowych serwerach. Poniżej opis tych zmian.

Czytaj dalej
05
grudzień
2015

Aktualności - PHP w wersji 7.0.x dostępne, Web Server Litespeed uaktualniony do wersji 5.0.x z obsługą SPDY

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 7.0.x. Dlaczego warto zainteresować się nową wersją PHP? Choćby dlatego, że w większości przypadków jest dwukrotnie szybsza niż poprzednie wersje 5.x

Czytaj dalej
02
sierpień
2015

Przywrócona funkcjonalność InnoDB serwera MySQL

W dniu dzisiejszym przywrócona została funkcjonalność InnoDB serwera MySQL.Czytaj dalej
02
lipiec
2015

Uaktualnione Fantastico F3

Uaktualniliśmy Fantastico F3, a w nim dostępnych ponad 600 skryptów PHP do szybkiej i łatwej instalacji.Czytaj dalej
22
maj
2014

Aktualności - PHP w wersji 5.6.x już dostępne z wygodną konfiguracją modułów i ustawień

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 5.6.x

Czytaj dalej
03
sierpień
2013

Aktualności - PHP w wersji 5.5.x już dostępne z wygodną konfiguracją modułów i ustawień

Miło nam poinformować, że od dziś nasi Klienci mają możliwość korzystania z interpretera PHP w wersji 5.5.x

Ale to nie wszystko. W cPanel dodaliśmy funkcjonalność o nazwie "Select PHP version". Obecnie jest tam tylko wersja 5.5 do wyboru, ale planujemy dodać również 5.4 oraz 5.3

Czytaj dalej
23
grudzień
2012

Aktualności - zmiana dotycząca modułu PHP APC

Wczoraj otrzymaliśmy email od Klienta z informacją o losowym pojawianiu się błędu 503 na jego stronie. Błąd ten występuje zwykle podczas ataków na jakieś konto i oznacza osiągnięcie limitu jednocześnie działających procesów php, limitu pamięci itd. W tym przypadku błąd ten nie był spowodowany ani atakiem ani jakimkolwiek przekroczeniem zasobów serwera.

Czytaj dalej
09
grudzień
2012

Aktualności - zmiana serwera WWW

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od kilku Klientów zgłoszenia o zauważonych krótkotrwałych przerwach w działaniu serwera www. Potwierdzamy to, ponieważ takie przerwy występują wtedy gdy serwer www restartuje się w następstwie zakładania przez Klientów subdomen lub dodawania domen do serwera. Zakładając kilka subdomen pod rząd przerwa w działaniu serwera stawała się zauważalna. Jest to wada obecnego serwera www Apache. Ponieważ sprawa robi się drażniąca dla nas jak i naszych Klientów postanowiliśmy zmienić serwer www z Apache na Litespeed, który znacznie lepiej sprawuje się przy zakładaniu subdomen i dodawaniu domen. W ten sposób pozbędziemy się całkowicie wyżej wspomnianych przerw.

Czytaj dalej
26
listopad
2012

Aktualności - wersja PHP 5.4.x już dostępna.

Informujemy, że zainstalowana została alternatywna, najnowsza wersja PHP 5.4.x Aby skrypty php interpretowane były przez PHP 5.4.x wystarczy dodać linijkę

FCGIWrapper /usr/local/cpanel/cgi-sys/php54 .php

do pliku .htaccess w katalogu, w którym chcemy mieć obsługę skryptów przez wersję PHP 5.4.x

Czytaj dalej
23
listopad
2012

Aktualności - nowa strona webhostingsolutions.pl i nadchodzący Panel Klienta

Już od jakiegoś czasu pracujemy nad nowym systemem/panelem obsługi Klienta mającym zastąpić dotychczasowy, ostatnio zablokowany system S.O.K. Uruchomienie pierwszej wersji planujemy jeszcze w tym roku. Podstawowa funkcjonalność będzie taka sama jak w S.O.K. czyli podgląd na własne dane osobowe/firmowe oraz ich aktualizacja, przegląd wykupionych usług, informacje o terminach ważności usług.

Czytaj dalej
07
czerwiec
2012

Złośliwy kod w plikach lub podmienione pliki na serwerze – przyczyny, skutki, rozwiązania.

Ponieważ po raz kolejny otrzymałem od Klienta zapytanie typu “Dlaczego nie działa moja strona i wyświetla błędy? Do wczoraj strona działała poprawnie a dziś się nie wyświetla. Proszę o rozwiązanie problemu.”

Nie będę ukrywał, że takie stwierdzenie przez Klienta, że ten problem jest niby z naszej winy jest baaaaardzo irytujące.

Postanowiłem w końcu opisać ten problem, jego przyczynę, skutki i rozwiązanie bo pisanie po raz kolejny emaila wyjaśniającego całą sprawę zaczyna być czasochłonne a tego typu problemów od kilkunastu miesięcy jest kilka na miesiąc więc prościej będzie odesłać Klienta pod odpowiedni link w celu zaczerpnięcia wiedzy w tym temacie, być‡ może temat rozjaśni też sprawę innym czytelnikom mającym podobne problemy i uświadomi ich o zagrożeniach jakie czyhają w sieci.

Czytaj dalej
15
maj
2012

Jak radzić sobie ze SPAMem, który w ostatnim czasie dokucza naszym Klientom.

W ostatnim czasie otrzymujemy zgłoszenia emailowe i telefoniczne od naszych Klientów w sprawie zalewającego ich konta pocztowe spamu, gdzie w polu nadawcy widnieje adres email odbiorcy. Wielu z Was obawia się, że spam jest wysyłany z Waszych kont, a tak nie jest.

Spam wysyłany jest z zawirusowanych komputerów podłączonych do Internetu, a adresy emailowe nadawcy jak i odbiorcy generowane są przez wirusa automatycznie. Aby prześledzić skąd faktyczne wysłany został spam należy podglądnąć pełne nagłówki wiadomości email. Pełny nagłówek wiadomości ze spamem, które i ja otrzymuje wygląda tak:

Czytaj dalej
18
kwiecień
2012

Aktualności - "przeprowadzka" na własne serwery w Polsce.

Informujemy, że jesteśmy w trakcie przenoszenia kont z serwerów w USA na nasze serwery w Polsce. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub jeśli macie jakieś pytania prosimy pisać na admin@webhostingsolutions.pl

Czytaj dalej
21
styczeń
2012

Aktualności - zmiany w działaniu PHP.

Na serwerze zainstalowane zostały równolegle dwie wersje PHP - wersja 5.2.x oraz 5.3.x. Wersja PHP 5.3.x jest wersją domyślną. Dotyczy to Klientów, którzy otrzymali mailing wysłany 11 stycznia w sprawie aktualizacji PHP do wersji 5.3.x Druga połowa Klientów może spodziewać się emaila w tej sprawie w najbliższych dniach. Więcej informacji na tej stronie.

Czytaj dalej

O firmie

Nasza firma - Web Hosting Solutions - świadczy wysokiej jakości usługi hostingowe w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2003-go roku. Wcześniej firma działała pod nazwą DMK project.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży hostingowej pozwala nam świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nie stoimy w miejscu - wraz z postępem technologicznym i większym zapotrzebowaniem naszych Klientów płynnie zmieniamy ofertę, modernizujemy infrastrukturę software'owo-sprzętową. Oferujemy dobry hosting w dobrej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów wirtualnych, serwerów resellerskich oraz domen globalnych.

WHS na Facebook - zapraszamy

© Copyright - webhostingsolutions.pl 2003-2018logo_small